Bleeding Rim

1,000 L

Kategori:

Përshkrim

 

Produkt inovativ dhe profesional i dizenjuar për pastrimin e disqeve nga papastërtitë metalike, ndryshku dhe pluhuri nga blloqet e frenave.

Produkti ka një qëndrueshmëri xheli që kthehet në një shkumë dhe depërton lehtësisht në të gjithë sipërfaqen e  diskut .

Produkti mund të përdoret për pastrimin e rrotave të aluminit, kromit dhe rrotave të smaltuara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bleeding Rim”