Blender 2 Në 1 Modeli KJ2002

3,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Blender 2 në 1 modeli KJ2002

Mund të shtrydhni fruta, perime të bëni smoothie apo milkshake të shijshme.

Me kapacitet mbajtës 1.5 litër.

Mund ta përdorni edhe për të miksuar ingridientet edhe me përberje mishi, supa të ndryshme apo ushqim për fëmijët e vegjël.

Fuqia 350W, materiali i thikave çelik ndërsa pjesa e poshtme plastike.

Një aksesor i nevojshem me shumë funksione në kuzhinën tuaj.

Kursen kohë para dhe merr produkte të shëndetshme dhe plot vlera ushqimore.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Blender 2 Në 1 Modeli KJ2002”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss