Blender Dore KM1001

1,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Me fuqi 170W për një miksim të mirë të produkteve tuaja.
Me prerëse mjaft cilësore çelik dhe inoks i dyfishtë.
Me një nivel shpejtësie dhe tension 220V .
Për miksime me vlera ushqyese që nuk duhet të mungojnë në tryezën tuaj.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Blender Dore KM1001”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh