Blender DSP Model KJ2038

4,390 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Blender DSP Model KJ2038.

Paketimi përmban dy gota material qelqi ku njëra prej të cilave ka kapacitet 1.5 L dhe tjetra është më e vogël.

Ka buton kontrolli për shpejtësinë dhe është me dy nivele shpejtësie.

Thikat janë material inoksi.

Përgatisni salca, supa dhe smoothie të shijshme në cdo kohë.

Fuqia në Watt 500 W

I disponueshëm në ngjyrë të bardhë,kuqe.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Blender DSP Model KJ2038”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss