Ulje!

Blender DSP Model KJ2053

4,990 L 3,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Blender DSP Model KJ2053

Paketimi përmban një gotë me material qelqi, e cila ka kapacitet 600 ml dhe një gotë plastike 500 ml.

Thikat janë material inoksi.

Përgatisni salca, supa dhe smoothie të shijshme në cdo kohë.

Fuqia në Watt 300 W.

I disponueshëm në ngjyrë të bardhë,portokalli, gjelbër, rozë.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Blender DSP Model KJ2053”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh