Blender Me Gotë DSP Modeli KJ 2003

5,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Blender me gotë DSP modeli KJ 2003
5,490 lekë

Me kapacitet 1.5 litër, material i bazës Stainless Steel.
Thika çeliku të lëvizshme, me fuqi 350W.
Me 2 nivele shpejtësie dhe kontroll mekanik.
Paketimi përmban një gotë të madhe qelqi dhe një më të vogël.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Blender Me Gotë DSP Modeli KJ 2003”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss