Bluarës Kafeje Dhe Erëzash

2,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Bluarje në çast vetëm me 1 buton
• Tehe celiku
• Material plastik
• Fuqia 200 W
• Tensioni 220-240V

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bluarës Kafeje Dhe Erëzash”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss