Bluarës Kafeje

2,790 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– I përbërë prej materiali çelik dhe inoks.
– Kapacitet 50 g
– Thika rrotulluese prej çeliku
– Funksioni i pulsimit
– Dizajn i veçantë për operimin me një dorë
– Fuqia 150 W

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bluarës Kafeje”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss