Bluzё Pёr Meshkuj ET1000

1,200 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Bluzё Pёr Meshkuj ET1000
Kjo bluzё nga Enrico Coveri ёshtё njё artikull mjaft i rehatshёm, qё falё freskisё dhe aftёsisё pёrthithёse qё i sjell fibra e pambukut ёshtё perfekte pёr tu veshur nё pёrditshmёrinё tuaj .
Pёrqindja e etiketёs 93% pambuk 7% elastan.
Vjen nё ngjyrat e bardhё, zezё, blu dhe gri.
Masat e disponueshme S,M,L,XL.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bluzё Pёr Meshkuj ET1000”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss