Bluzё Pёr Meshkuj Me Jakё V-ET1301

1,800 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Bluzё Pёr Meshkuj Me Jakё V-ET1301
Kjo bluzё me jakё V nga Enrico Coveri ёshtё njё artikull mjaft i rehatshёm, qё falё freskisё dhe aftёsisё pёrthithёse qё i sjell fibra e pambukut ёshtё perfekte pёr tu veshur nё pёrditshmёrinё tuaj .
Pёrqindja e etiketёs 90% pambuk 10% elastan.
Vjen nё ngjyrat e bardhё, zezё.
Masat e disponueshme S,M,L,XL.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bluzё Pёr Meshkuj Me Jakё V-ET1301”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss