Bluzё Pambuku 4181

1,200 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Bluzё pambuku me mёngё tё shkurtra dhe jakё rrethore.
Pёrqindja e etiketёs 45 % pambuk, 45% modal dhe 10% elastan.
E disponueshme nё ngjyrat e bardhё,e zezё, gri,blu.
Masat e disponueshme S, M, L.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bluzё Pambuku 4181”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss