Body Pёr Femra 4858

2,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Body me ngjyrё tё kuqe push-up nё pjesёn e sipёrme dhe braziliane nё pjesёn e poshtme .
• Qepje delikate dhe dantellё me detaje unike qё i ofron klas dhe senualitet produktit.
• Pёrqindja e etiketёs 79% poliamid, 16% elastan, 5% metalo.
• E disponueshme nё ngjyrёn e kuqe.
• Masat e disponueshme S, M, L.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Body Pёr Femra 4858”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss