Boks Me Bluetooth

2,990 L

Përshkrimi

Boks Me Bluetooth
AWEI Y230
Versioni i bluetooth-it : V4.2
Distanca e transmetimit : 10m
Mikrofon : po, HD
Fuqia në dalje : 2 x 4.5W
Diametri i boksit : 40mm
Kapaciteti i baterisë : 2000mah
Koha : në karikim rreth 3 orë / në përdorim deri në 10 orë / në standby 400 orë
Lidhje : me bluetooth / aux / kartë micro / usb
Përmasa : 185 x 59 x 51 mm
Pesha : 480g
Ngjyra : e zezë / e kuqe / blu
Tingull rrethues 360° superior kristal të qartë dhe bass të thellë
Bateri me kapacitet të lartë dhe performancë ultra
Pamje moderne me dizenjim praktik me mbajtëse që mundëson lehtësi për ta mbajtur gjatë aktivitetve të jashtme
Mikrofon HD të integruar për telefonata të qarta me volum të lartë
Përshtatet gjerësisht me paisjet me bluetooth
Butona kontrolli për telefonatën dhe muzikën
Materiali super cilësor që dallon që në prekjen e parë

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Boks Me Bluetooth”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh