Boks Me Bluetooth

3,990 L

Përshkrimi

BASS T-2359
Versioni i bluetooth-it : V4.2
Distanca e transmetimit : 30m
Diametri i boksit : 76mm
Fuqia e boksit : 10W
Frekuenca e përgjigjes : 150hz – 18khz
Ndjeshmëria : >85db
Koha : në karikim rreth 3 orë / në përdorim rreth 6 orë / standby 400 orë
Lidhje : me bluetooth / karte micro / usb
Ngjyra : e zezë / e kuqe / blu
Tingull i qartë, me bass të lartë dhë të fuqishëm
Pamje artistike shumë dekorative
Butona kontrolli praktik për muzikën dhe volumin
Përmasë e vogël kompakte për tu mbajtur më lehtë
Përshtatet gjerësisht me paisjet me bluetooth

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Boks Me Bluetooth”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh