Boks Me Bluetooth

1,990 L

Përshkrimi

• Mund te degjoni muziken tuaj te preferuar kudo qe ju te ndodheni.
• Suporton karte TF, USB, Aux, radio FM, si dhe lidhet me bluetooth me smartphone tuaj.
• Versioni i Bluetooth eshtte V4.0 dhe mund te kap deri ne nje rreze prej 10 m.
• Bateri e rikarikueshme.
• Buton per fikje dhe ndezje, buton per ndryshimin e kanaleve.
• Fuqia dalese eshte 2 x 5 W dhe bateria 1200 mAh.
• Kohezgjatja eshte 4 ore.
• Dimensionet jane 24.5 x 8 x 13 cm
• I disponueshem ne disa ngjyra.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Boks Me Bluetooth”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh