Boks Me Bluetooth T&G

3,190 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Versioni i bluetooth-it V4.2 + edr
– Distanca e transmetimit: 10 m
– Diametri i boksit: 66 mm
– Fuqia e boksit : 2 x 5W
– Frekuenca e pergjigjes : 50Hz – 20kHz
– Ndjeshmeria : >95db
– Koha : ne karikim rreth 1 ore / ne perdorim rreth 2 ore / standby rreth 24 ore
– Përmasa : 165 x 88 x 88 mm
– Ngjyra : e zeze / blu / e kuqe / gri me trekendesha bojeqielli / blu me portokalli / kamuflazh ushtrie
– Mbajtese silikoni, mundeson transport te thjeshte dhe pamje modern.
– Teknologjia ip67 mundeson mbrojtje nga uji.
– Tingull i qarte nga dy bokse te fuqishem.
– Suporton karte micro dhe funksion radio.
– Pamje artistike shume dekorative dhe festive fale dritave led.
– Me permasa te duhura per te degjuar muzike me tingull te larte dhe ne dhoma te medha.
– Butona kontrolli praktik per muziken dhe volumin.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Boks Me Bluetooth T&G”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh