Mini Boks Me Bluetooth

2,490 L

Krahaso

Përshkrimi

Mini Boks Me Bluetooth


Marka
: T&G
Modeli : TG-166
Versioni i bluetooth-it : V5.0
Distanca e transmetimit : 10m
Diametri i boksit : 52mm
Fuqia e boksit : 5W
Frekuenca e përgjigjes : 120hz – 20khz
Ndjeshmëria : >85db
Koha : në karikim rreth 3 – 4 orë / në përdorim rreth 5 orë / standby rreth 24 orë
Përmasa : 86.7 x 86.7 x 127.2mm
Lidhje : me bluetooth / aux 3.5mm / kartë micro / usb / radio.
Ngjyra :  e zezë / blu / bojëqielli / e kuqe / gri / e verdhë / gold / akuamarine / portokalli / pink.
Përmasa shumë të vogla, por boks shumë i fuqishëm që suporton shumicën e pajisjeve me bluetooth.
Suporton kartë micro, fishë aux, si dhe funksion si radio.
Pamje artistike shumë dekorative për cdo dhomë të shtëpisë tuaj,me përmasa të vogla duke e bërë këtë boks zgjidhjen ideale dhe për udhëtim.
Butona kontrolli praktik për muzikën dhe volumin.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Mini Boks Me Bluetooth”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss