Bose Bluetooth Music Player SoundLink K821L

3,990 L

Krahaso

Përshkrimi

Materiali: Plastik

Bateria: 5 orë

Largesia e Valës Bluetooth: 10 Metra

Suporton: Aux, USB dhe Micro SD Card

Ngjyrat: Zeze, kuqe, blu, gold

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bose Bluetooth Music Player SoundLink K821L”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss