Boxer Pёr Meshkuj EB1001

820 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Boxer Pёr Meshkuj

Pёrqindja e etiketёs 93% pambuk 7% elastan.
Vjen nё ngjyrat e bardhё, zezё, blu dhe gri e lehte.
Masat e disponueshme S,M,L,XL.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Boxer Pёr Meshkuj EB1001”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss