Boxer Pёr Meshkuj EB1500

850 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Boxer Pёr Meshkuj
Pёrqindja e etiketёs 93% pambuk 7% elastan.
Vjen nё ngjyrat e bardhё,blu dhe gri.
Masat e disponueshme S,M,L,XL.
*E zeza e disponueshme vetёm pёr masёn S.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Boxer Pёr Meshkuj EB1500”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss