Brasiliano Donna Gala 6891

750 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

  • Braziliane me rreze dhe fjongo.
  • Pёrqindja e etiketёs 50 % poliester 43% poliamid, 7% elastan.
  • Masat e disponueshme S-XL.
  • Ngjyrat e disponueshme e zezё me rreze .

 

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Brasiliano Donna Gala 6891”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss