BT08 Car Kit Hands-Free

2,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

• Ju mund te degjoni muzike, gjithashtu mund te kryeni dhe telefonata duke perdorur audion e makines tuaj.
• Porte USB ku ju mund te karikoni telefonin ose te degjoni muzike)
• Suporton TF card/ U disc player
• Nderlidhje nepermjet fishes AUX

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “BT08 Car Kit Hands-Free”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh