Ulje!

Çantë Shpine Multi Funksionale për Laptop me Madhësi 15.6″, model B24

6,390 L 4,990 L

Çantë profesionale kundra ujit, vjedhjes dhe gërvishtjeve

Çanta ka USB charger që ju mundëson të karikoni telefonin tuaj ndërkohë që jeni në lëvizje.

Çelës dhurate.

 

Krahaso

Përshkrimi

Modeli B24

– Kapacitet Mbajtës deri 35Kg

–USB Charger port
– Hapësirë e madhe për të sistemuar
– Komode për tu mbajtur
– E përshtarshme për Laptop dhe Tablet

– Laptop size- 17″: 26*38 cm

Ngjyra: Zezë, Gri

Informacion shtesë

Pesha 1.1 kg
Përmasat 47 × 20 × 31 cm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Çantë Shpine Multi Funksionale për Laptop me Madhësi 15.6″, model B24”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss