Car Max

700 L

Kategori:

Përshkrim

Produkt alkalin dhe i përqendruar me gamë të gjerë përdorimi.

Për shkak të vetive të tij dhe mundësisë së përdorimit në tretësira të ndryshme, rekomandohet për pastrimin e shpeshtë të trupave të ndryshëm të makinave.

Sherben  për të gjitha llojet e larjeve të makinave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Car Max”