Car Shine

1,200 L

Kategori: ,

Përshkrim

Produkt i gatshëm për përdorim.

I projektuar për të ushqyer të gjitha llojet e bojërave të makinave dhe sipërfaqeve të tjera me shkëlqim.
Lehtë për t’u përdorur, funksionon menjëherë dhe është shumë efektive.
Mbush gërvishtjet e lehta të bojës së makinës, forcon ngjyrën, heq papastërtite, njollat e ujit dhe thjeshton avullimin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Car Shine”