Carnauba Shine

1,200 L

Kategori: ,

Përshkrim

Dyll shkëlqimi natyral
Formula unike e dyllit natyror carnauba e kombinuar me PTFE sjell mbrojtje dhe shkëlqim në bojën e makinës.
Ngjyra e përmirësuar dhe formula unike e mbushjes së gërvishtjeve. Pak shtresa rekomandohen për rezultatin më të mirë.
Qëndrueshmëria mesatare: 3 – 6 muaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Carnauba Shine”