Carnauba Wax

1,450 L

Kategori:

Përshkrim

Formula unike e saj qeramike e dioksidit të silikonit me shtimin e xhel carnauba siguron mbrojtje të qëndrueshme dhe shkëlqim të llakut deri në 12 muaj.

Ajo i jep sipërfaqes së bojës një rezistencë shumë të lartë ndaj faktorëve atmosferikë dhe rrezatimit UV.

Krijon gjithashtu një veshje super hidrofobike në trup, e cila gjithashtu thellon ngjyrën e saj dhe i jep një shkëlqim tërheqës.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Carnauba Wax”