Castrol Magnatec 5W-40

1,390 L

Krahaso

Përshkrimi

Karakteristikat:

• Mbron motorin tuaj edhe në presion të lartë
• Zvogëlon fërkimin në të gjitha shpejtësitë dhe kushtet e motorrit
• Testuar në mënyrë të pavarur në standardet më të larta
• Rekomanduar nga prodhuesit kryesorë të makinave në botë
• Mbron motorrin për të gjithë intervalin e funksionit edhe nën presion ekstrem
• Ofron nivele të larta të efikasitetit të karburantit dhe performancës me temperaturë të ulët

Përshtatshmëria:

• SAE 5W-40
• ACEA C3
• API SN / CF
• BMW Longlife-04
• MB 229.31/226.5
• VW 502 00 / 505 00
• Fiat 9.55535-S2
• Renault RN 0700 / RN 0710

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Castrol Magnatec 5W-40”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss