CERAMIC 9H MR-FIX

3,190 L

S’ka stok

Kategoria:

Përshkrimi

Shtresë qeramike e lëngshme per mbrojtjen e makinës
– Ngurtësia: 9H
– Qëndrueshmëria: 2-3 vjet
– Ka efekt shkëlqyes si pasqyrë
– Rezistenca ndaj temperaturave: Deri në 760 grade
– Sasia: 30ml
– Mbron makinen nga rrezet UV, ndotesit e mjedisit, ndryshku dhe gervishtjet.

Sasia qe duhet per te perfunduar procesin.
– Per Motociklete: 1 Pako
– Per Veture: 1 Pako
– Per Foristrade: 2 Pako

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “CERAMIC 9H MR-FIX”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh