Clean Cockpit

699 L

Kategori:

Përshkrim

 

Produkt i klasit të lartë i projektuar për pastrimin e plotë të elementeve plastike të kontaminuara.

Shkrin lehtë papastërtitë , heq shenjat e gishtërinjve dhe sedimentet e yndyrshme, duke përfshirë mbetjet e substancave ruajtëse.

Përdorimi:

  1. Para perdorimit , pastroni plotësisht brendësinë e automjetit
  2. Vendosni produktin në leckë mikrofibre dhe saktësisht pastroni zonat e ndotura
  3. Mblidhni papastërtitë me leckë të lagur dhe fshijeni sipërfaqen derisa të thahet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Clean Cockpit”