Clean Rim

700 L

Kategori:

Përshkrim

Produkt i projektuar për pastrimin ditor per disqet.

Në mënyrë efektive largon papastërtitë ne disqe.

Nuk përmban substanca kimike të rrezikshme.

E padëmshme për bojën e makinave dhe gomat.

      Përdorimi:

  1. Vendoseni produktin në pjesë të ndotura të disqeve
  2. Prisni 30-60 sekonda derisa produkti të fillojë të funksionojë
  3. Lani gjithçka me ujë me presion të lartë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Clean Rim”