Cockpit Care

1,200 L

Kategori: ,

Përshkrim

Pastrues kroskoti

Produkt për kujdesin sipërfaqësor plastik në kabinat e automjeteve.

Lë shtresë mbrojtëse antistatike dhe anti-reflektuese.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cockpit Care”