Copper Pan Pro

2,990 L

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Sipërfaqja e lëmuar që nuk ngjit siguron përgatitjen e lehtë të ushqimit pa nevojë të përdorni vaj apo gjalpë.
Qeramika e qëndrueshme e jashtme përmban një pllakë induksioni inoksi që lejon ngrohjen e shpejtë.
E përshtatshme me të gjitha llojet e sobave.
Kapak xhami i tejdukshëm që ju lejon të monitoroni dukshëm progresin e gatimit pa lënë që nxehtësia dhe lagështia të ikin.
Mbajtëset anësore ju lejojnë ta lëvzni me lehtësi.
Square Copper Pan Pro është projektuar me një strukturë me pesë shtresa, duke përfshirë një shtresë të fortë alumini dhe pllakë induksioni çeliku për shpërndarje të barabartë dhe një mbulesë qeramike për pastrim të lehtë.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Copper Pan Pro”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss