Dhome Saune

15,590 L

Dhome Saune

Dhome saune e pershtatshme per nje person.

Ndihmon me qetesimin e trupit ndaj nje dite te lodhshme dhe djersitjen e cila resulton ne humbjen ne peshe.

S’ka stok

Përshkrimi

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Dhome Saune”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh