Doreza Pastrimi

1,390 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Doreza Magjike Silikoni për pastrim me qindra dhëmbëza që shkumojnë.
– Ideale për larjen dhe pastrimin e enëve, perimeve, frutave, orendive të ndryshme, makinës, kafshëve apo cdo gjë tjetër.
– Rezistente edhe ndaj nxehtësisë dhe nuk depërtojnë ujin.
– Seti përmban 2 copë.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Doreza Pastrimi”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh