En-Jee GT

600 L

Kategori:

Përshkrim

Agjent alkalin për largimin e papastërtisë aktuale nga të gjitha llojet e rimave dhe kapakëve.

METODA E PERDORIMIT

Përdoret  pa hollim.

Aplikoni përgatitjen në sipërfaqe me një spërkatës dore dhe më pas lajeni sipërfaqen me ujë të pastër, mundësisht me presion të lartë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “En-Jee GT”