Filtër Kondicioneri Mann-Filter

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– Filtër kondicioneri origjinal Mann Filter, me karbon
– Filtrat e kabines (kondicionerit) Mann-Filter sigurojnë komoditet të lartë dhe ajër të freskët në makinën tuaj, sepse ato e çlirojnë tërësisht ajrin që hyn në kabinë nga pluhuri, polena, bloza dhe ndotësve të tjerë.
– Janë pikërisht ato substanca të cilat shkaktojnë probleme shëndetësore për shumë njerëz, veçanërisht për ata me astmë dhe alergji.
– Mbrojtja me 3 shtresa siguron performancë maksimale filtrimi.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Filtër Kondicioneri Mann-Filter”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss