Freskuese E Dyanëshme

1,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Freskuese E Dyanëshme
Marka : Remax
Modeli : F18
Materiali : Abs Plastike
Përmasa : 130 X 100 X 70 mm
Pesha : 190 g
Kapaciteti  i baterisë : 800mah

  • Dizenjim me përmasë të vogël unike kompakte.
  • Dy nivele shpejtësie ,kapacitet i lartë i baterise,portative dhe shumë e lehtë për ta mbajtur me vete.
  • Produkt i domosdoshëm në ditët e nxehta të verës.
  • Pamje që përshtatet me cdo mjedis pune apo pushimi,shumë praktike në përdorim.
  • Material i cilësisë së lartë.
  • Karikohet nëpërmjet kabullit usb me fishë micro.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Freskuese E Dyanëshme”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss