Friteze Me Ajer

9,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Shpejtesi, kursim energjie, dhe mbrojtje te mjedisit.
Furrat e ajrit e bëjnë ushqimin më të shëndetshëm.
Të sigurta dhe të thjeshtë për t’u përdorur. Furrë me shumë funksione, marke e garantuar.
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz,1350W
Kapaciteti: 3,5L
Gama e temperaturës: 80-200 grade.
Timer 0-30 min.
Material anti ngjitje, piastra e siperme ne material te paoksidueshem me cilesi te larte dhe me ventilim.
Shuhet automatikisht kur kohëmatësi arrin zero.
Me termostat per mbrojtje nga mbinxehja.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Friteze Me Ajer”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh