Fshesë Korenti Lobod VCC-16020R

8,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Për pastrim më të lehtë, më efikas dhe më komod.
• Me depozitë plastike ku kapaciteti i saj është 2 L.
• Depozita është e pajisur me filtër HEPA i cili pastrohet lehtësisht.
• Fuqia motorrike është 2000 W dhe fuqia thithëse 300 W.
• Tensioni 220-240 V
• Klasi i energjisë është A
• Gjatësia e kabullit që është 4.5 m si dhe tubi i zgjerueshëm sipas dëshirës ju lejon që të pastroni edhe në zonat problematike.
• Tepër e lehtë në përdorim si dhe ju kursen kohë dhe para.
• Përmasat janë 40.8 cm x 29.5 cm x 27 cm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Fshesë Korenti Lobod VCC-16020R”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss