Fshesë Korenti Lobod VCT58560

5,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Për pastrim më të lehtë, më efikas dhe më komod.
• Me depozitë plastike ku kapaciteti i saj është 0,5 litër.
• Depozita është e pajisur me sfungjer i cili pastrohet lehtësisht.
• Fuqia thithëse është 100 W dhe fuqia motorrike është 600 W.
• Tensioni është 220-240 V.
• Klasi i energjisë është A si dhe niveli i zhurmës 80 dB.
• Gjatësia e kabullit që është 4.5-7 m si dhe tubi i zgjerueshëm sipas dëshirës ju lejon që të pastroni edhe në zonat problematike.
• Tepër e lehtë në përdorim si dhe ju kursen kohë dhe para.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Fshesë Korenti Lobod VCT58560”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss