Fshesë Korenti MAX Domino

8,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Fshesa me korent është një pajisjet gjerësisht e përdorur e cila ju lehtëson punën.
• Është e përshtatur për ambjente ku ka vështirësi pastrimi.
• Fshesa ka në brendësi qese beze e cila mund të hiqet dhe të lahet dhe të përdoret përsëri.
• Me fuqi 2000W.
• Me ngjyre të bardhë me gri.
• Kabllo me gjatësi 5 metër

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Fshesë Korenti MAX Domino”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss