Fshesë Korenti Max XL-777D+B

11,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Fuqi thithëse 2200W me kontroll elektronik shpejtësie.
• 6 nivele filtrimi me tuba teleskopik 500-840 mm.
• Me qese për mbledhjen e pluhurave me kapacitet 4.5 litra.
• Filtër Hepa dhe kabëll 5 metra të gjatë.
• Praktike dhe e thjeshtë për tu përdorur.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Fshesë Korenti Max XL-777D+B”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss