Fshese Korenti Zelmer ZVC305XT

13,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Një pajisje gjerësisht e përdorur.
• Me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali).
• Fuqia motorrike 950 W
• Niveli i zhurmës 81 dB
• Kapaciteti i qeses së pluhurit 3.5 litra
• Gjatësia e kabullit: 6 m
• Ngjyra: Blu e errët
• Përmasat: 33 cm x 40 cm x 60 cm
• Praktike dhe shumë e lehtë për tu përdorur.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Fshese Korenti Zelmer ZVC305XT”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss