Fshesë Me Korent

9,690 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Për sipërfaqe të thatë e të lagësht.
– Shumë ekonomike
– Praktike në përdorim.
– E pajisur me shufra të rregullueshme dhe me furçë për pastrimin e tapetit.
– Material çelik inoks.
– Me kapacitet mbajtës 21 litra.
– Fuqia 1400 W

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Fshesë Me Korent”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh