Fshesë Me Korent Breixo FKB150D16

6,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Një pajisje gjerësisht e përdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali).
• Eshtë e përshtatur për ambjente ku është i vështirë te pastrohet.
• Me depozitë plastike 4 litërshe dhe filtër të tipit Hepa.
• Fuqia 1200 W
• A Class

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Fshesë Me Korent Breixo FKB150D16”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss