Fshesë Me Korent Marka Dsp Modeli KD2015

7,690 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Fshesë me korent marka Dsp Modeli KD2015

Lerëni veten të pushojë nga fshirjet e lodhshme edhe stresuese! Lejoni fshesën me korent super efikase Dsp të  largojë cdo papastërti mbi dyshemenë ose tapetin tuaj. Me fuqi 1000Ëatt krijojini vetes një ambient të pastër edhe shkëlqyes si asnjëherë më parë! Fshirja nuk ka qenë kurrë kaq argetuese!

Fuqia 1000W.
Kapaciteti: 2 L.
Tub metalik teleskopik.
Furçë plastike dhe furçë qilimi;
Rrjetë çeliku.
Me motor të madh dinamik.
Materiali i filtrimit të ujit.
Tub 26cm i rregullueshëm për zgjatjen.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Fshesë Me Korent Marka Dsp Modeli KD2015”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss