Golf Pambuku 4057

1,800 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

 

  • Golf  pambuku elastike me mёngё tё gjata .
  • Pёrqindja e etiketёs 67% poliester, 29% pambuk dhe 4% elastan.
  • E disponueshme nё ngjyrat e bardhё,e zezё, gri, gri e errёt, blu,vishnje.
  • Masat e disponueshme S/M, M/L, L/XL.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Golf Pambuku 4057”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss