Graso shumë funksionale SLOVEN LIS 00

1,290 L

SLOVEN LIS 00

NLGI-2, DIN 51825: KPF2K-15

Graso shumë funksional EP masë me litium dhe aditiv EP për lyerje i përshtatshëm per lyerjen e kushinetave lëvizëse dhe rrotulluese. Ka veti të mira EP/EW kundër korrozionit dhe stabilitet të lartë oksidues. Përdoret në temperature prej: -30°C deri në 100°C.

Përshkrim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Graso shumë funksionale SLOVEN LIS 00”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh