Grilë & Waffle Maker 2 në 1

4,990 L

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Ju lehtësisht mund të bëni sanduiçë të shijshëm por jo vetëm.
• Me ndërrimin e pllakave pjekëse ju mund të bëni edhe ëmbëlsira
• Waffle, ëmbëlsira më e famshme belge tashmë shumë thjeshtë në kuzhinën tuaj
• Me forma katrore të vogla bërësi ju ofron një waffle me shije dhe të shpejtë për tre minuta
• Material që nuk ngjit dhe është shumë i lehtë për tu pastruar
• Nuk keni nevojë as ta ktheni brumin sepse ka nxehje të dyanshme
• Me dy drita që tregojnë kur është gati brumi i ëmbëlsirës
• Pajisja hapet 180 gradë
• Termostat për kontrollin e temperaturës

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Grilë & Waffle Maker 2 në 1”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss